Уряд ухвалив постанову про іноземні е-довірчі послуги — PRAVO.UA Уряд ухвалив постанову про іноземні е-довірчі послуги — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд ухвалив постанову про іноземні е-довірчі послуги

Уряд ухвалив постанову про іноземні е-довірчі послуги

  • 14.11.2023 18:09
Фото: https://www.kmu.gov.ua

Кабмін підтримав постанову, яка визначає механізм визнання іноземних довірчих послуг в Україні. «Це пришвидшить інтеграцію нашої держави до Єдиного цифрового ринку ЄС», – йдеться в урядовому повідомленні.

Постанова, зокрема, дозволяє використовувати кваліфіковані електронні підписи країн ЄС в Україні, а також вносити до Довірчого списку іноземних надавачів електронних довірчих послуг. Це дасть змогу громадянам ЄС підписувати в Україні е-документи своїми е-підписами та надавати електронні довірчі послуги в нашій державі.

Зазначені зміни спростять електронну взаємодію з іноземними партнерами, зокрема під час ведення бізнесу. Крім того, посприяють повноцінному використанню українських е-підписів за кордоном та шерингу е-документів ЄС в Україні.

Ухвалення постанови також дає змогу укладати міжнародні договори про взаємне визнання електронних довірчих послуг з іншими країнами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA