прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд стимулюватиме створення спільних пунктів пропуску з ЄС на залізниці – Юлія Свириденко

Уряд стимулюватиме створення спільних пунктів пропуску з ЄС на залізниці – Юлія Свириденко

  • 19.10.2022 17:49

Уряд буде стимулювати процес створення спільних залізничних пунктів пропуску України на кордоні з країнами – сусідами ЄС, щоби пришвидшити логістику вітчизняних експортерів, заявила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з представниками металургійної галузі за участі керівництва АТ «Укрзалізниця» 18 жовтня 2022 року. Цього самого дня відбулася зустріч Юлії Свириденко з представниками аграрної галузі. Про ці події повідомляє “Урядовий портал”.

«Одночасне проведення митних процедур двома сторонами має пришвидшити логістику товарів українського експорту до Євросоюзу. Також ми ведемо переговори з польською стороною, щоби збільшити штат працівників із фітосанітарного контролю на кордоні. І хоча це стосується лише агропродукції, але більш оперативне оформлення таких вантажів має прискорити всю транскордонну залізничну логістику українських вантажів», – заявила Юлія Свириденко.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін відповів на пропозицію металургів  щодо будівництва широкої колії на території Польщі: «ЄС навіть не буде розглядати таку пропозицію з безпекової точки зору. Особливо в такий час, як зараз, адже широка колія – це стандарт рф. Та і з погляду економіки – на будівництво такої колії пішло б 6-7 років, тому такий проєкт зараз не є актуальним».

Під час зустрічі агровиробники порушили, зокрема, питання щодо можливості розробки Укрзалізницею механізму квотування доступу експортної продукції до послуг УЗ. Що, на думку аграріїв, могло би підвищити експортні можливості галузі.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA