Уряд створив додатковий державний механізм страхування безпеки польотів в Україні — PRAVO.UA Уряд створив додатковий державний механізм страхування безпеки польотів в Україні — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд створив додатковий державний механізм страхування безпеки польотів в Україні

Уряд створив додатковий державний механізм страхування безпеки польотів в Україні

  • 14.02.2022 09:15

13 лютого уряд прийняв рішення про виділення Мінінфраструктури коштів із резервного фонду державного бюджету України для гарантування безпеки польотів повітряних суден у повітряному просторі країни.

«Уряд виділяє 16,6 млрд грн, щоб гарантувати безперебійність польотів у повітряному просторі України. Сьогоднішнє рішення дасть змогу стабілізувати ситуацію на ринку авіаперевезень та забезпечити державні гарантії для лізингодавців і страхових компаній», — зазначив прем’єр-міністр.

Для цього за погодженням з бюджетним комітетом Верховної Ради України обсяг резервного фонду держбюджету збільшено на 16,6 млрд грн. Кошти зберігатимуться на окремому ексроу-рахунку Міністерства інфраструктури України та у разі потреби використовуватимуться для гарантування безпеки польотів в Україні для:

  • страхових компаній,
  • компаній-перестрахувальників,
  • лізингових компаній,
  • авіаперевізників.

«Сьогоднішнє рішення — це сигнал для міжнародної спільноти, що Україна готова брати на себе фінансові зобов’язання за безпеку літаків в українському повітряному просторі. Зокрема, вже відзавтра ми починаємо гарантувати реальними грошовими коштами фінансові зобов’язання лізингових компаній.

Виділені кошти покривають страхові випадки для не менш ніж 23 повітряних суден.

Вкотре наголошу, що підстав для паніки немає, українське небо залишається відкритим, більшість польотів до та з України здійснюються у штатному режимі. Ми на постійному зв’язку з нашими міжнародними партнерами та українськими компаніями для запобігання будь-яким можливим кризовим ситуаціям», — прокоментував міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Після врегулювання та нормалізації зовнішньополітичної ситуації невикористані кошти буде спрямовано до державного бюджету.

Нагадаємо, що також вчора у Мінінфраструктури відбулася робоча нарада за участі керівництва Офісу Президента України, Державної авіаційної служби України, ДП «Украерорух», ДП МА «Бориспіль» та українських авіакомпаній щодо ситуації на ринку авіаперевезень. За результатами наради було напрацьовано низку рішень для запобігання подальшому загостренню ситуації.

Нагадаємо, що було презентовано Відділення NYSBA в Україні.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA