Уряд схвалив законопроєкт, покликаний сприяти сталому розвитку енергетичної інфраструктури України — PRAVO.UA Уряд схвалив законопроєкт, покликаний сприяти сталому розвитку енергетичної інфраструктури України — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд схвалив законопроєкт, покликаний сприяти сталому розвитку енергетичної інфраструктури України

Уряд схвалив законопроєкт, покликаний сприяти сталому розвитку енергетичної інфраструктури України

  • 27.03.2023 17:30

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні схвалив проєкт Закону України «Про проєкти національного інтересу у сфері енергетики» (9138), розроблений Міненерго. Законопроєкт, зокрема, передбачає запровадження зрозумілої та прозорої процедури реалізації проєктів національного інтересу у сфері енергетики. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«Майбутнє української енергетики – у втіленні провідних технологій, які не тільки дадуть змогу зміцнити нашу енергонезалежність, але і посилять енергетичну безпеку Європи. Ухвалення цього законопроєкту сприятиме сталому розвитку енергетичної інфраструктури України, надійному та безперебійному постачанню енергоресурсів, інтеграції України в енергетичний простір ЄС», – наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко.

У документі визначено такі поняття, як «проєкти національного інтересу у сфері енергетики», «проєкти спільного інтересу Енергетичного співтовариства» та «проєкти взаємного інтересу», а також порядок і критерії відбору таких проєктів.

Водночас прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що прийняття законопроєкту дасть можливість розподіляти інвестиції в спільні енергетичні проєкти з нашими європейськими партнерами, що сприятиме швидкому відновленню та посиленню стійкості нашої енергосистеми.

Серед іншого проєкт визначає можливість та порядок транскордонного розподілу інвестиційних витрат для проєктів спільного інтересу Енергетичного співтовариства між країнами з найбільш позитивним впливом від реалізації.

Проєкт закону погоджено Секретаріатом Енергетичного співтовариства як такий, що відповідає законодавству ЄС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA