Уряд пропонує РНБО запровадити санкції проти оточення Лукашенка — PRAVO.UA Уряд пропонує РНБО запровадити санкції проти оточення Лукашенка — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Уряд пропонує РНБО запровадити санкції проти оточення Лукашенка

Уряд пропонує РНБО запровадити санкції проти оточення Лукашенка

  • 09.07.2021 10:29

Розпорядженням від 7 липня 2021 р. № 749-р Кабінет Міністрів вирішив внести пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) на три роки до фізичних осіб Республіки Білорусь.

Санкції пропонують запровадити у зв’язку з рішеннями Ради ЄС 2020/1388 від 2 жовтня 2020 р. та 2020/1650 від 6 листопада 2020 р. про запровадження обмежувальних заходів.

Санкції стосуються:

  • фізичних осіб, причетних до фальсифікацій результатів президентських виборів у Республіці Білорусь;
  • осіб, причетних, зокрема, до порушень Загальної декларації прав людини, залякувань, репресій, насильницького придушення мирних протестів, застосування тортур, затримань, зокрема громадян України.

Серед інших у переліку фізосіб зазначено старшого сина Олександра Лукашенка Віктора, який є його радником із питань національної безпеки, помічників Лукашенка, посадових осіб Міністерства внутрішніх справ, голову та членів ЦВК, прессекретаря Лукашенка, голову Конституційного суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA