600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Управління активами під час війни — т.в.о. голови АРМА Дмитро Жоравович

Управління активами під час війни — т.в.о. голови АРМА Дмитро Жоравович

  • 25.05.2023 13:08
Рубрика Новини
Фото: https://arma.gov.ua

24 травня ц.р. відбувся брифінг Дмитра Жоравовича. т.в.о. керівника Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) , присвячений управлінню арештованими активами в умовах воєнного стану.

Він, зокрема, навів ключові показники роботи Агентства:

  • з початку 2022 року АРМА отримало понад 430 судових ухвал щодо управління активами. Лише щодо 11% активів наразі не оголошено конкурси для  управителів, однак ці активи вже готуються до конкурсних процедур;
  • за цей час оголошено 324 конкурси для пошуку управителів;
  • відібрані компанії сукупно запропонували в програмах управління щомісячний прогнозований дохід до бюджету в сумі 117 млн грн, або понад 1,4 млрд грн на рік;
  • АРМА зберігає активи вартістю 10 мільярдів гривень. З них майно, передане управителям, оцінено в понад 7,2 млрд грн, і ще близько 3 млрд грн зберігається на депозитних рахунках та у військових облігаціях.

Дмитро Жоравович звернув увагу, що конкурси для управителів та оцінювачів будуть оголошуватися одночасно, а потенційні управителі зможуть подавати документи на погодження в АМКУ разом із поданням документів на конкурс до АРМА. Він також розповів про затвердження Регламенту прийняття активів в управління, який визначає чіткий алгоритм заходів управління та встановлює дедлайни для кожного окремого етапу. Зокрема, загальний час із моменту офіційного надходження в АРМА ухвали суду до передання активу управителю має становити, згідно з цим регламентом, 25 робочих днів.

Крім того, власними силами АРМА розроблено автоматизовану інформаційну систему, що поєднує відомості про всі активи, які перебувають в управлінні АРМА, статус кожного активу, етап управління, відповідальну особу, що оновлюватиме інформацію стосовно кожного активу, який опрацьовує. Інформація із системи відображатиметься в публічному доступі.

Поділитися
Теги АРМА

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA