600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україну тестуватимуть щодо готовності застосування NCTS

Україну тестуватимуть щодо готовності застосування NCTS

  • 16.11.2021 16:03

Україну тестуватимуть щодо готовності застосування NCTS. Так інформація опублікована на офіційному інтернет-ресурсі Програми Європейського Союзу з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM).

22 листопада до України прибуде місія експертів Генерального директорату з питань оподаткування та Митного союзу Європейської комісії. (DG TAXUD). Завдання експертної місії – тестування роботи Нової комп’ютеризованої транзитної системи (NCTS) на відповідність вимогам DG TAXUD.

Тести проводитимуться в 2 етапи. Першим з етапів є попередній моніторинг. Відповідно до результатів тестів буде прийматись рішення про можливість переходу України на міжнародний рівень застосування NCTS.

Так зване Conformance Testing передбачено процедурою Генерального директорату з питань оподаткування та Митного союзу Європейської комісії (DG TAXUD).

Успішність тесту стане наступним кроком у просуванні України до долучення до Конвенції про процедуру спільного транзиту. Мета тестування української складової частини NCTS – перевірка її взаємодії з аналогічними гілками системи 35 інших країн Конвенції.

Юргіта Домейкієне, керівниця EU4PFM, назвала допомогу Україні у запровадженні Нової комп’ютеризованої транзитної системи (NCTS) та приєднання до Конвенції про спільний транзит (EU4PFM).

Етап Національного застосування NCTS в Україні розпочався 17 березня 2021 року. Нашій країні вдалося створити необхідну законодавчу і матеріальну базу, а також підготувати професійну команду.

Нагадаємо, що підтримка України в приєднанні до Конвенції про процедуру спільного транзиту та впровадження ІТ-трансформації митниці є пріоритетним завданням EU4PFM на найближчий час у митному напрямі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA