600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українці можуть звертатися до омбудсмена для отримання або перевірки даних про зниклих безвісти на території держави-агресора або на тимчасово окупованих територіях

Українці можуть звертатися до омбудсмена для отримання або перевірки даних про зниклих безвісти на території держави-агресора або на тимчасово окупованих територіях

  • 19.01.2023 11:45

Громадяни України можуть звертатися до уповноваженого Верховної ради України з прав людини щодо отримання або перевірки необхідних даних про зниклих безвісти осіб, які можуть перебувати на території держави-агресора або на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляється на сайті уповноваженого.

“За результатами досягнутих домовленостей під час зустрічі в Анкарі уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця з уповноваженою з прав людини в рф Тетяною Москальковою з позиції Офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини запроваджується новий інструмент пошуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин”, – зазначається в повідомленні.

За результатами комунікації з російською стороною Офіс омбудсмена України надаватиме відповіді громадянам України, громадським об’єднанням та всім, хто звернувся за допомогою. Звернутися можна за номерами гарячої лінії 0800-50-17-20, 044-299-74-08 або в інший спосіб, вказаний на сайті омбудсмена.

Для всебічної та ефективної взаємодії просять під час підготовки звернень надавати розгорнуту інформацію стосовно осіб, які розшукуються. Громадським об’єднанням, установам та організаціям, що опікуються такими питаннями, радять надавати наявні документи комплексно зі списками осіб, які розшукуються, із наявними та необхідними для пошуку даними.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA