Українським адвокатам спростили процедуру складання іспиту на отримання статусу соліситора в Англії — PRAVO.UA Українським адвокатам спростили процедуру складання іспиту на отримання статусу соліситора в Англії — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українським адвокатам спростили процедуру складання іспиту на отримання статусу соліситора в Англії

Українським адвокатам спростили процедуру складання іспиту на отримання статусу соліситора в Англії

  • 27.02.2023 11:03
Лондонські юристи

23 лютого 20223 року за результатами розгляду заяви Національної асоціації адвокатів України британська Установа з питань регулювання діяльності в сфері надання юридичних послуг (Solicitors Regulation Authority, SRA) включила Україну до переліку юрисдикцій, які мають право на звільнення від іспиту SQE 2 чи його частини.

Як відомо, у Великобританії для отримання статусу соліситора вимагається скласти два іспити:

  • SQE 1 (теоретичні знання з різних галузей права);
  • SQE 2 (практичні навички).

Національна асоціація адвокатів України як регулятор адвокатської професії в Україні подала у листопаді 2022 заповнену анкету і всі необхідні документи на розгляд до SRA. Після тривалого розгляду наданих документів SRA з лютого 2023 року все-таки запровадила звільнення від іспиту чи його частини. Відтепер воно поширюється на всіх адвокатів України. Адвокати лише з 13 країн світу мають право на відповідне спрощення процесу складання іспиту.

«Таке рішення SRA підтверджує високу кваліфікаційну підготовку українських адвокатів. Особлива увага приділялася галузям права, в яких адвокати України отримують знання та практичні навички, вимогам та процесу доступу до професії у країні, а також положенням Правил адвокатської етики, затвердженим з’їздом адвокатів України 2017 року, на їх відповідність високим стандартам, встановленим Кодексом поведінки SRA», — прокоментували в НААУ.

SRA є самоврядною організацією соліситорів Англії та Уельсу, яка відповідає за регулювання професійної поведінки понад 157 000 соліситорів та інших уповноважених осіб у більш ніж 9 900 фірмах, а також корпоративних юристів приватного та публічного секторів.

Детальніше з інформацією про процес подання заяви на звільнення від іспиту SQE 2 (його частини) можна ознайомитися за посиланням.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA