Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання — PRAVO.UA Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання

Український студент поверне вишу більше 100 тисяч гривень оплати за навчання

  • 23.10.2021 14:35

Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського відсудив більше 100 тисяч гривень у свого колишнього студента компенсації за навчання. Причина – хлопець не відпрацював три роки відповідно до направлення.

Обставини справи

         Молодий чоловік закінчив навчання у Тернопільському медичному вищі, та, оскільки навчався на бюджетній формі, був направлений на роботу до Демидівської центральної районної лікарні на посаду лікаря-анестезіолога.

2017 року колишній студент, лікар-анестезіолог звільнився з роботи в лікарні за згодою сторін.

Тернопільський медичний університет звернувся з позовом до суду, виходячи з того, що чоловік навчався за рахунок коштів державного бюджету, але не відпрацював ти роки відповідно до направлення.

Вартість  навчання студента на державній формі виш оцінив у 80 088 грн. Отримана студентом стипендія склала  стипендії  48 441 грн. Тому університет просив суд стягнути з відповідача суму 128 529 грн.

Відповідач не з’явився у судове засідання, вирішивши скористатися можливістю залучення представника. Представник колишнього студента Тернопільського медичного вишу позовні вимоги не підтримав, посилаючись на відсутність законних підстав для таких вимог.

Рішення суду

З огляду на обставини справи та досліджені в ході судового розгляду докази, Млинівський районний суд задовольнив клопотання медичного університету та стягнув з студента 128,5 тис. грн за навчання.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA