прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Український бізнес отримав можливість залучати кредити від DFC

Український бізнес отримав можливість залучати кредити від DFC

  • 27.09.2022 11:31

Фінансова корпорація розвитку Сполучених Штатів (Development Finance Corporation, DFC), яка є агентством федерального уряду США, повідомила про готовність кредитувати український бізнес в рамках окремих проєктів на суми від 1 млн до 1 млрд доларів на кожен із них. Про це повідомив заступник міністра економіки України Олександр Грибан.

За його словами, DFC готова видавати кредити навіть у разі, якщо в українському бізнесі не буде представлено американського інвестора. Крім прямого кредитування, DFC може також надавати покриття кредитних ризиків.

«За такого сценарію кредитором для українського позичальника є приватний банк, але позичальник купує страховку кредитного ризику у DFC. Таким чином, умови за кредитом стають більш вигідними — позичальник отримає нижчу ставку, довший термін залучення грошей і таке інше», — пояснює Олександр Грибан.

Крім того, DFC готова страхувати політичні ризики, в рамках яких у них є інструмент покриття воєнних ризиків.

«DFC наразі готова видавати безкоштовні фінансові гранти тим компаніям, які визнають перспективними, але які ще не пройшли міжнародний фінансовий аудит. Тобто українській компанії можна буде взяти цільовий грант на підготовку для проходження міжнародного фінансового аудиту і приведення корпоративної та операційної структури до міжнародних вимог. Після його проходження такий позичальник зможе користуватись усіма переліченими вище фінансовими інструментами», — резюмує Олександр Грибан.

За словами заступника міністра економіки, якихось обмежень на кількість кредитів для українського бізнесу наразі не встановлено.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA