прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Українська компанія «Таск Форс» — у топ-25 перекладацьких компаній Східної Європи

Українська компанія «Таск Форс» — у топ-25 перекладацьких компаній Східної Європи

  • 18.08.2022 12:31
Рубрика Прес-релізи
Джерело Таск Форс

У липні 2022 року CSA Research опублікувала рейтинг топ-25 найбільших перекладацьких компаній, серед яких українська компанія «Таск Форс».

Компанія «Таск Форс» понад 10 років надає послуги професійного юридичного та іншого вузькоспеціалізованого перекладу клієнтам та партнерам по всьому світу.

Компанія CSA є лідером у сфері вивчення ринку лінгвістичних послуг завдяки об’єктивним оцінкам багатомільярдного ринку лінгвістичних послуг. Нині для українського бізнесу дуже важливо бути визнаними на міжнародному рівні, виходити на нові ринки, шукати перспективні можливості розвитку та допомагати своїм бізнесовим партнерам.

«Ми пишаємось бути українською компанією на міжнародній арені, допомагати бізнесу і міжнародним організаціям досягати мети шляхом надання їм високоякісних лінгвістичних послуг. Це дає нам змогу підтримувати економіку України, співробітників, українських біженців та допомагати з перекладами на безкоштовній основі задля наближення нашої головної перемоги.

Серед наших нещодавніх проєктів безкоштовної допомоги:

  • усний переклад навчального заходу для українських військових про розмінування;
  • переклад книжки американського військового Джона Спенсера про оборону міст. Книжка видана видавництвом «Наш Формат» і розповсюджується безкоштовно для українських військових;
  • участь у перекладі книжки про військову хірургію для видавництва «Наш Формат»розповідає директорка Наталія Горбачевська.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA