600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна та Колумбія співголовуватимуть у Глобальному альянсі із запобігання сексуальному насильству під час війни

Україна та Колумбія співголовуватимуть у Глобальному альянсі із запобігання сексуальному насильству під час війни

  • 14.03.2023 15:07
Рубрика Новини

Україна долучилася до міжнародних зусиль із протидії сексуальному насильству під час війни через участь у новоствореному Глобальному альянсі із запобігання сексуальному насильству. Як повідомляє урядовий портал, відповідні домовленості були зафіксовані під час зустрічі української та британської делегацій на 67-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок у Нью-Йорку. У зустрічі взяла участь онлайн також перша леді України Олена Зеленська.

Глобальний альянс був ініційований лордом Ахмадом Вімблдонським, головою делегації Сполученого Королівства та спеціальним представником прем’єр-міністра Великої Британії з питань запобігання сексуальному насильству під час збройних конфліктів.

Голова української делегації на 67-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок віцепрем’єр-міністр Ольга Стефанішина зазначила:

«Вдячні Британії за активну позицію та підтримку України. Після першої інформації про випадки сексуального насильства щодо українців із боку російських військовослужбовців Британія невідкладно розпочала надавати допомогу Україні. І сьогодні ми запустили Альянс, який розширить межі такої підтримки, а також співпраці з іншими країнами світу».

У складі Альянcу наразі перебуває вже 13 країн, зокрема Австралія, Люксембург, Колумбія, Японія, Південна Корея, Нігерія, США, Йорданія, ОАЕ та інші.

«Завдання Глобального альянсу – ефективне і значуще включення постраждалих від сексуального насильства в процес розробки та реалізації політик на міжнародному та національному рівнях. Таке включення постраждалих означає створення умов для надання послуг і задоволення потреб постраждалих, а також постійний діалог із ними», –

підкреслила урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, віцеголова української делегації у Нью-Йорку.

Співголовування України в ініціативі триватиме до кінця 2023 року. Разом з Україною співголовування в Альянсі також прийняла Колумбія.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA