600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна та ЄС мають почати передвступні переговори 2023 року — Дмитро Кулеба

Україна та ЄС мають почати передвступні переговори 2023 року — Дмитро Кулеба

  • 23.01.2023 14:57
Фото: https://mfa.gov.ua/

Україна розраховує на відчутні практичні результати Саміту Україна – ЄС, а також позитивну оцінку виконання рекомендацій Єврокомісії, яка зробить можливим початок передвступних переговорів вже у 2023 році.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив під час онлайн-виступу на Раді міністрів закордонних справ ЄС, інформує МЗС.

Дмитро Кулеба нагадав, що Україна фіналізує виконання рекомендацій Єврокомісії та розраховує на позитивну доповідь Європейської комісії цієї весни. Він наголосив, що Україна також очікує включення позитивної оцінки своїх зусиль із виконання рекомендацій у підсумкову декларацію Саміту Україна – ЄС 3 лютого.

«Ми переконані, що передвступні переговори мають початися якнайшвидше після виконання Україною рекомендацій та позитивної оцінки Єврокомісії. Україна докладає максимум зусиль, і я переконаний, що ми маємо почати передвступні переговори до кінця 2023 року. Жодні ігри чи вузькі політичні інтереси не мають стати на заваді», — підкреслив глава МЗС України. 

Під час свого виступу Дмитро Кулеба також закликав до суттєвого посилення санкцій проти росії — десятий санкційний пакет ЄС має бути ухвалений якнайшвидше та підвищити тиск на державу-агресора, зокрема запровадити потужні санкції проти російської індустрії ракет і безпілотників, закрити всі шляхи обходу вже запроваджених обмежень, запровадити нові персональні санкції та санкції проти енергетики, банківської сфери, медіа й телекомунікацій, металургії та інших сфер.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA