прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Закордонні »  «Україна розпочинає процедуру приєднання до Банку розвитку Ради Європи» – міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов

 «Україна розпочинає процедуру приєднання до Банку розвитку Ради Європи» – міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов

  • 06.10.2022 15:50

Україна розпочинає процедуру приєднання до Банку розвитку Ради Європи (БРРЄ), проєкт Закону України «Про членство України в Банку розвитку Ради Європи» вже розроблено. Таку заяву зробив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час переговорів із керівником БРРЄ Карло Монтічеллі.

Зі свого боку, Карло Монтічеллі заявив, що зробить все, щоб процес приєднання був для України прозорим та простим.

«Сьогодні ми збираємося офіційно скерувати законопроєкт до міністерств і розпочати процедуру офіційного урядового погодження відповідно до законодавства України», — зазначив міністр.

Він ознайомив керівника БРРЄ із процедурою ухвалення внутрішньодержавних рішень у контексті законопроєкту, а також із результатами звіту RDNA «Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення / Rapid Damage and Needs Assessment».

Також йшлося про можливість та перспективи співпраці у реалізації програм вирішення житлового питання для внутрішньо переміщених осіб, у тому числі співпрацю із Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (Держмолодьжитло).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA