Україна проведе селф-скринінг адаптації законодавства до права ЄС — PRAVO.UA Україна проведе селф-скринінг адаптації законодавства до права ЄС — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна проведе селф-скринінг адаптації законодавства до права ЄС

Україна проведе селф-скринінг адаптації законодавства до права ЄС

  • 01.03.2023 11:27
Рубрика Новини

28 лютого 2023 року Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про затвердження Порядку проведення первинної оцінки стану імплементації актів права Європейського Союзу (acquis ЄС)». Про це інформує Урядовий портал.

Документ визначає організацію проведення оцінки адаптації законодавства України до права ЄС (селф-скринінг) і виявлення невідповідностей та прогалин, які необхідно усунути для підготовки України до переговорів про вступ до ЄС.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 28 лютого підкреслив, що Україна має амбіцію цьогоріч відкрити переговори про членство, а за два роки бути готовою до вступу в Євросоюз.

«Наразі важливо провести точну оцінку наших зусиль, побачити слабкі місця та зрозуміти, де слід посилитися», — зазначив Денис Шмигаль.

До 30 червня 2023 року міністерства та ЦОВВ мають провести відповідну роботу, а до 30 серпня – подати уряду звіт. Як зауважив прем’єр-міністр, у ньому обов’язково мають бути конкретні пропозиції, як узгодити секторальне законодавство з правом ЄС. Координуватиме процес віцепрем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

«В умовах війни ми продовжуємо процес реформ, необхідних для інтеграції в європейську спільноту. Зважаючи на нашу амбітну ціль якнайшвидше стати повноправним членом ЄС, уряд запустив масштабний процес оцінки стану наближення України до всього законодавства ЄС, а це більш ніж 27 тисяч актів права, поділених на 35 тематичних розділів майбутньої угоди про членство», — прокоментувала Ольга Стефанішина.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA