600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна отримала важливу перемогу у Верховному суді Сполученого Королівства у спорі, де Asters діє як юридичний радник

Україна отримала важливу перемогу у Верховному суді Сполученого Королівства у спорі, де Asters діє як юридичний радник

  • 16.03.2023 10:32

Верховний суд Сполученого Королівства виніс рішення скерувати на судовий розгляд за повною процедурою ініційовану росією справу щодо єврооблігацій на суму 3 мільярди доларів США, випущених Україною в грудні 2013 року. Це знакове рішення створює для України можливість продовжити захист в англійських судах проти позову росії, посилаючись на аргументи здійснення росією тиску на Україну через погрози агресією у 2013 році, з урахуванням подальших дій росії, на які неможливо закрити очі. Повне розкриття матеріалів у справі стане ще одним доказом того, що правда та справедливість на боці України.

Рішення Верховного суду Сполученого Королівства доступне за посиланням.

Asters є національним юридичним радником України разом із головним юридичним радником Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan UK LLP. Над справою працює команда Asters у складі співкеруючого партнера Олексія Дідковського, старшого партнера Армена Хачатуряна, радниць Оксани Легкої та Анни Ткачової, юристки Анни Лалаянц.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA