Україна отримає грант від Німеччини для підтримки ВПО — PRAVO.UA Україна отримає грант від Німеччини для підтримки ВПО — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна отримає грант від Німеччини для підтримки ВПО

Україна отримає грант від Німеччини для підтримки ВПО

  • 07.12.2022 11:55

Під час зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченко з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен було підписано угоду з кредитною установою для відбудови (KfW), а також окрему угоду до грантової угоди в рамках Програми підтримки стійкості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні. Про це інформує “Урядовий портал”.

Відповідно до досягнутих домовленостей уряд України отримає грант в обсязі 200 млн євро для покриття витрат із виплати допомоги на проживання ВПО. Кошти надійдуть до державного бюджету України вже найближчим часом.

Сторони також обговорили стан фінансової та економічної системи України й інші проєкти, які реалізуються за підтримки уряду Федеративної Республіки Німеччина та KfW. Сергій Марченко відзначив, що з початку повномасштабної збройної агресії рф проти України від уряду ФРН залучено 1,5 млрд євро (з урахуванням гранту на 200 млн євро). Ці кошти спрямовано на бюджетну підтримку першочергових соціальних видатків та видатків у сфері освіти і охорони здоров’я, допомоги ВПО, а також підтримку державних програм із кредитування малого та середнього бізнесу в Україні.

Поділитися
Теги ВПО

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA