прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Україна через ООН лобіює конфіскацію російських активів за збитки від війни — ЗМІ

Україна через ООН лобіює конфіскацію російських активів за збитки від війни — ЗМІ

  • 19.09.2022 13:22

Україна лобіює в Генеральній асамблеї ООН ухвалення резолюції, яка стане основою для створення міжнародного механізму компенсації, що може призвести до арешту російських державних активів за кордоном на суму до $300 мільярдів. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Guardian.

В британському виданні зазначають, що минулого тижня заступниця міністра юстиції України Ірина Мудра була в Лондоні, де обговорила це питання з МЗС Британії після лобіювання резолюції в Комітеті міністрів Ради Європи в Страсбурзі разом із дружиною Президента України Оленою Зеленською.

Раніше Ірина Мудра очолювала детальні юридичні та політичні дискусії щодо репарацій, проводячи переговори в Німеччині, Парижі та Брюсселі та з помічником міністра фінансів США Елізабет Розенберг.

Нагадаємо, минулого тижня Комітет міністрів Ради Європи ухвалив рішення щодо забезпечення відповідальності російської федерації за агресію проти України. У заяві комітет «із зацікавленістю відзначив пропозиції України щодо створення спеціального трибуналу для розгляду злочинів агресії проти України та комплексного міжнародного механізму компенсації, включаючи, як перший крок, міжнародний реєстр збитків».

У відповідь на поширення в ЗМІ інформації, що Україна представить в ООН резолюцію про конфіскацію російських активів як репарації, Міністерство юстиції України повідомило, що  «керівництво Міністерства юстиції України не робило жодних заяв щодо цього питання та не давало жодних інтерв’ю виданню The Guardian».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA