прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ухиляння від сплати податків компаніями, які займаються парфумерією, - БЕБ здійснює досудове розслідування

Ухиляння від сплати податків компаніями, які займаються парфумерією, – БЕБ здійснює досудове розслідування

  • 08.09.2022 15:45

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухиляння від сплати податків підприємствами, які займаються парфумерією (ст. 212 КК України), здійснює Бюро економічної безпеки України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Також Офіс Генерального прокурора повідомляє, що арештовано корпоративні права та продукцію мережі магазинів парфумерії. Накладено арешт на корпоративні права на суму 881 тис. грн, а кінцевим бенефіціарним власником компаній є громадянка рф.

Крім того, арештовано вилучену продукцію в кількості понад 700 тис. одиниць та грошові кошти, які перебувають на банківських рахунках цих компаній, у сумі приблизно 250 млн грн.

За даними слідства:

  • службові особи товариства реєстрували податкові накладні, занижуючи при цьому ціну продажу товару. У подальшому вони не відображали в податковій та фінансовій звітності підприємства фактичні обсяги операцій з реалізації продукції. Таким чином вони ухилилися від сплати податку на додану вартість на 33 млн грн;
  • службові особи компанії, що здійснювала роздрібний продаж продукції, сформували штучний податковий кредит за нікчемними правочинами з надання рекламних послуг цим суб’єктом господарювання. Це призвело до заниження податку на додану вартість на 17,8 млн грн. Загалом до держбюджету не надійшло понад 50 млн грн.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA