прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ухвалено рішення про створення спецмеханізму правосуддя в Україні для розслідування та судового розгляду воєнних злочинів окупантів — Володимир Зеленський

Ухвалено рішення про створення спецмеханізму правосуддя в Україні для розслідування та судового розгляду воєнних злочинів окупантів — Володимир Зеленський

  • 03.04.2022 22:04
Джерело: www.president.gov.ua

В Україні буде створено спеціальний механізм правосуддя для розслідування та судового розгляду воєнних злочинів росії.

Про це під час вечірнього звернення повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Суть цього механізму — спільна робота національних та міжнародних фахівців: слідчих, прокурорів та суддів. Цей механізм допоможе Україні та світу притягнути до конкретної відповідальності осіб, які розв’язали або будь-яким чином брали участь у цій страшній війні проти українського народу та у злочинах проти наших людей», — розповів глава держави.

Він закликав усіх громадян України та друзів нашої країни у світі, які можуть долучитися до цієї роботи й допомогти встановленню справедливості, зробити це.

Водночас Міністерство закордонних справ України, Офіс Генерального прокурора, Національна поліція, Служба безпеки, розвідка та інші структури згідно зі своєю компетенцією повинні спрямувати всі зусилля на те, щоб спеціальний механізм правосуддя запрацював негайно.

«Світ уже бачив багато воєнних злочинів. У різні часи. На різних континентах. Але настав час зробити все, щоб воєнні злочини російських військових стали останнім проявом такого зла на землі.

Кожен винний у таких злочинах буде внесений у спеціальну Книгу катів, буде знайдений і покараний», — наголосив Володимир Зеленський.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA