прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Учасники Ukraine Accountability Conference в Гаазі створили Групу діалогу з відповідальності для України

Учасники Ukraine Accountability Conference в Гаазі створили Групу діалогу з відповідальності для України

  • 15.07.2022 10:46
Фото: https://www.gp.gov.ua/

У Гаазі учасники конференції з притягнення до відповідальності за злочини рф під час війни в Україні (Ukraine Accountability Conference ) створили Групу діалогу з відповідальності для України.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

45 країн-учасників погодили Політичну декларацію про співпрацю для досягнення спільного результату. Група діалогу, заснована на цьому заході, має об’єднати національні, європейські та міжнародні ініціативи для документування та правосуддя для міжнародних злочинів.

Робота групи з підтримки України буде керуватися Офісом Генерального прокурора.

«Справедливість і відповідальність є фундаментальними для досягнення миру та безпеки. Отже, найкращою протидією діям росії є дві речі. Перша — міжнародна спільнота має забезпечити перемогу України. Друга — ті, хто вчиняє міжнародні злочини, мають бути притягнуті до відповідальності», — зазначила Генпрокурор Ірина Венедіктова під час свого виступу на конференції.

Конференція, організована урядом Нідерландів, Офісом прокурора Міжнародного кримінального суду та Європейською комісією, дала можливість на найвищому рівні обговорити конкретні кроки та майбутні зусилля щодо притягнення до відповідальності винних у злочинах.

Також читайте: Дмитро Кулеба назвав основні параметри майбутнього спецтрибуналу для покарання керівництва рф за злочин агресії проти України
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA