прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У США представили законопроєкт про визнання росії спонсором тероризму

У США представили законопроєкт про визнання росії спонсором тероризму

  • 16.09.2022 10:45

Двоє американських сенаторів — демократ Річард Блюменталь і республіканець Ліндсі Ґрем — внесли на розгляд Сенату Конгресу США двопартійний законопроєкт, який пропонує визнати росію державою – спонсором тероризму. Про це пише «Радіо Свобода».

На пресконференції сенатори повідомили, що такий захід є актуальним через численні вбивства цивільних жителів та іншу жорстокість російських сил. Про ймовірну дату голосування в Конгресі поки що не повідомляють.

Раніше Сенат Конгресу США закликав Державний департамент визнати росію країною-спонсором тероризму. Резолюцію, що має необов’язковий характер, ухвалили на голосуванні 27 липня.

Президент США Джо Байден і голова Держдепартаменту Ентоні Блінкен висловлювалися проти такого рішення. Білий дім вважає, що визнання повністю припинить можливості співпраці з росією у критичних галузях, зокрема може призвести до затримки експорту українського продовольства і поставити під загрозу угоди щодо перевезення товарів через Чорне море.

Після презентації законопроєкту сенаторами представник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що Вашингтон обговорює нові економічні заходи проти росії. За його словами, Держдепартамент взаємодіє з Конгресом та обговорює обмеження, які матимуть серйозні наслідки для російської економіки та для російського уряду, але не матимуть таких непередбачених наслідків.

Верховна Рада України визнала росію державою-терористом ще 14 квітня.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA