У Міноборони створили Раду донорів інституційних реформ — PRAVO.UA У Міноборони створили Раду донорів інституційних реформ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Міноборони створили Раду донорів інституційних реформ

У Міноборони створили Раду донорів інституційних реформ

  • 21.05.2024 13:18
Фото: https://www.mil.gov.ua/

У Міністерстві оборони України створено Раду донорів інституційних реформ. Цей орган забезпечуватиме комунікацію з країнами-партнерами, які підтримують трансформаційні процеси, за принципом «єдиного вікна», повідомляє пресслужба Міноборони.

«Рада донорів допоможе нам спростити комунікацію з партнерами через регулярне інформування щодо прогресу реформ та стане прозорим механізмом запиту донорської підтримки для проєктів реформ міністерства», — зазначив заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.

У межах роботи Ради донорів використовуватимуться такі типи підтримки: експертна допомога, матеріально-технічна підтримка, підготовка експертних пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів із питань державної політики у сфері оборони, а також консультації щодо взаємосумісності з НАТО.

Діяльність Ради не стосуватиметься механізму залучення міжнародної військової допомоги, який функціонує в рамках роботи Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” або інших платформ.

До Ради донорів інституційних реформ увійшли представники більше 20 країн та організацій, зокрема аташе з питань оборони, дипломатичні представники країн-партнерів, а також міжнародних організацій у сфері оборони, які працюють в Україні.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA