прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Львові арештовано корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість російського бізнесмена

У Львові арештовано корпоративні права мережі відомих готелів та нерухомість російського бізнесмена

  • 20.09.2022 11:50

Львівська обласна прокуратура наклала арешт на корпоративні права мережі відомих готелів у розмірі майже 80% статутного капіталу на загальну суму понад 15,5 млн грн та на об’єкти нерухомості, зокрема базу відпочинку, земельну ділянку та житловий будинок, кінцевим бенефіціаром якої є громадянин рф. Загальна сума арештованого майна становить понад 55 млн грн.

За даними слідства, посадові особи ТзОВ, до складу якого входить мережа готелів, за вказівкою бенефіціарного власника уклали низку формальних договорів із метою виведення коштів, здобутих злочинним шляхом, на підприємства-нерезиденти, зареєстровані в Республіці Кіпр. А отриманий прибуток від діяльності готелів, зокрема у Львові, згодом спрямовувалась через банківські та фінансові установи як заробітна плата для російського власника. Таким чином, податки сплачували до державного бюджету рф, фінансуючи війну в Україні, повідомляють у львівській прокуратурі. Наразі вживаються заходи для передання арештованого в управління АРМА.

Як зазначає львівське видання zaxid.net, йдеться про мережу готелів Reikartz Hotel Group, яка належить російському бізнесмену Юрію Васіну.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA