У Києві з гранатомета обстріляли офіс адвокатського об'єднання — PRAVO.UA У Києві з гранатомета обстріляли офіс адвокатського об'єднання — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Києві з гранатомета обстріляли офіс адвокатського об'єднання

У Києві з гранатомета обстріляли офіс адвокатського об’єднання

  • 22.02.2022 13:24

Сьогодні у Києві обстріляли офіс адвокатського об’єднання Revealing Information Group. Постріл у будівлю, в якій розташовано офіс, відбувся о 3:28. На щастя, в цей час нікого в офісі не було, тож люди не постраждали. В офісі пошкоджено вікна та майно.

«Ми переконані, що напад на наш офіс стався саме через нашу професійну діяльність. А саме через те, що основний напрям діяльності — це захист прав потерпілих у кримінальному провадженні», — прокоментували в компанії.

Як повідомили «Юридичній практиці» в об’єднанні, постріл і точний час зафіксувала охорона приміщення, в якому розташовано офіс об’єднання, а також будівельного майданчика поруч.

За словами адвокатів, на місце події оперативно прибули представники правоохоронних органів, провели слідчі дії. Під час них було виявлено колбу від снаряду РПГ-26. Зважаючи на знаряддя правопорушення та ризики порушення гарантій адвокатської діяльності, справа перебуває на контролі у керівництва Міністерства внутрішніх справ, а слідство проводить Головне слідче управління.

Також із метою дотримання гарантій адвокатської діяльності про інцидент проінформована Рада адвокатів Київської області.

Інцидент в об’єднанні пов’язують зі справами, які наразі супроводжує адвокатське об’єднання. Також нам повідомили, що зловмисника зафіксовано камерами зовнішнього відеонагляду.

Важливо підкреслити, саме адвокатська діяльність та прогрес у супроводі справи клієнта став причиною того, що обстріляли офіс адвокатського об’єднання. І саме тому адвокати просять підтримки колег та професійної адвокатської спільноти у захисті прав та гарантій адвокатської діяльності.

Також адвокати відзначили професіоналізм правоохоронців, які прибули на місце подій, провели слідчі дії та розпочали розслідування справи.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA