У Києві відбудеться круглий стіл «Bankruptcy.net / Перезавантаження бізнесу: превентивна реструктуризація як ключ до успіху» — PRAVO.UA У Києві відбудеться круглий стіл «Bankruptcy.net / Перезавантаження бізнесу: превентивна реструктуризація як ключ до успіху» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » У Києві відбудеться круглий стіл «Bankruptcy.net / Перезавантаження бізнесу: превентивна реструктуризація як ключ до успіху»

У Києві відбудеться круглий стіл «Bankruptcy.net / Перезавантаження бізнесу: превентивна реструктуризація як ключ до успіху»

  • 11.07.2024 10:49

Комітет Асоціації правників України з конкурсного права та Проєкт ЄС «Право-Justice» запрошують представників бізнес-спільноти та ЗМІ на круглий стіл «Bankruptcy.net / Перезавантаження бізнесу: превентивна реструктуризація як ключ до успіху», який відбудеться 12 липня 2024 року в Києві.

Захід буде присвячено темі превентивної реструктуризації боргів бізнесу. Створення відповідного механізму передбачене законопроєктом № 10143, який Верховна Рада України вже ухвалила в першому читанні. Очікується, що превентивна реструктуризація буде швидшою, легшою, економнішою та репутаційно привабливішою за інші процедури відновлення платоспроможності.

У круглому столі візьмуть участь розробники законопроєкту № 10143 Олексій Мовчан, народний депутат України, та Юліан Хорунжий, старший партнер Ario Law Firm, а також судді Верховного Суду, представники Мінʼюсту, Національної асоціації арбітражних керуючих, Аудиторської палати України, АТ «НАК «Нафтогаз України», фінансового та юридичного ринків, працюючого приватного бізнесу.

Також до участі запрошені представники Європейської Бізнес Асоціації, Спілки українських підприємців, Федерації роботодавців України, Американської торговельної палати в Україні, Канадсько-української торгової палати та інші стейкхолдери сфери відновлення платоспроможності.

Дата й час: п’ятниця, 12 липня, 11:00-14:00 (реєстрація учасників розпочнеться о 10:00).

Місце: Укрінформ, зала 2, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ.

Формат заходу: змішаний. Журналісти зможуть поставити запитання офлайн.

Дізнатися більше інформації про захід та зареєструватися на нього ви можете за цим посиланням. Для участі в заході попередня реєстрація є обов’язковою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA