прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Києві поки що не вводять платні парковки на прибудинкових територіях

У Києві поки що не вводять платні парковки на прибудинкових територіях

  • 29.07.2021 17:06

Київська міська державна адміністрація у рамках комплексної програми з упорядкування паркування в місті проведе моніторинг прибудинкових територій на предмет належності їх до ОСББ чи ЖБК.

Про це повідомив начальник Інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін, зазначивши, що місто наразі не має планів отримувати кошти за паркування у дворах будинків від мешканців.

«Мешканці, чия прибудинкова територія не належить ОСББ чи ЖБК, будуть про це проінформовані, — зазначив Дмитро Рахматуллін. — Ми запропонуємо їм протягом певного періоду оформити ділянку біля будинку на баланс ОСББ чи ЖБК».

Він пояснив, що паркування у дворах необхідно упорядковувати так само, як місто робить це на під’їздах до лікарень чи біля навчальних закладів.

«Хаотичне розміщення автомобілів, причому не лише мешканців будинку, а й працівників сусідніх офісів, заважає проїзду як «швидких» та аварійних служб, так і мешканцям самих будинків», — зазначив пан Рахматуллін.

Раніше «Юридична практика» писала про закон, згідно з яким прибудинкову територію прибиратимуть, тільки якщо її внесено в кадастр як власність мешканців.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA