прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У “Дії” з’явиться автоматизований сервіс надсилання судових рішень

У “Дії” з’явиться автоматизований сервіс надсилання судових рішень

  • 24.03.2021 09:02

Державна судова адміністрація України та Міністерство юстиції України видали спільний наказ, яким затверджено Порядок електронної інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром судових рішень та Державним реєстром актів цивільного стану громадян. Про це повідомляє пресслужба ДСА.

Завдяки взаємодії можна буде отримувати судові рішення в електронній формі, що потребують виконання органами державної реєстрації актів цивільного стану.

У наказі, зокрема, зазначено, що інформаційну взаємодію забезпечують:

  • державне підприємство, яке належить до сфери управління ДСА України, визначене адміністратором Єдиного державного реєстру судових рішень;
  • державне підприємство, яке належить до сфери управління Міністерства юстиції України, визначене адміністратором Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Для впровадження технічної можливості реалізації Порядку між двома державними реєстрами наказом передбачено тримісячний термін.

Також під час взаємодії заплановано запровадження в рамках проєкту «Дія» автоматизованого сервісу надсилання судових рішень для реєстрації фактів народження дитини. Насамперед це актуально для маленьких українців, що народилися на тимчасово окупованих територіях.

Очікується, що вже найближчим часом для того, щоб скористатися комплексною послугою «єМалятко» достатньо буде лише, маючи рішення суду про встановлення факту народження дитини, подати відповідну онлайн-заявку на порталі «Дія».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA