У Дарницькому та Дніпровському районних судах м. Києва ліквідовано наслідки ракетного удару, який був 25 лютого 2022 року — PRAVO.UA У Дарницькому та Дніпровському районних судах м. Києва ліквідовано наслідки ракетного удару, який був 25 лютого 2022 року — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Дарницькому та Дніпровському районних судах м. Києва ліквідовано наслідки ракетного удару, який був 25 лютого 2022 року

У Дарницькому та Дніпровському районних судах м. Києва ліквідовано наслідки ракетного удару, який був 25 лютого 2022 року

  • 11.01.2023 15:14
ФОТО: court.gov.ua

У Дарницькому та Дніпровському районних судах м. Києва ліквідовано наслідки ракетного удару, який був 25 лютого 2022 року. Тоді внаслідок попадання уламків ракети в житловий будинок та вибухової хвилі отримали пошкодження будівлі судів. Про відновлення повідомляється на сайті “Судова влада України”.

У приміщенні суду було повністю вибито вікна та двері, зірвано підвісні стелі разом з освітленням, значно пошкоджено службові кабінети та інші службові приміщення.

Одразу після події Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві здійснило низку заходів із фіксації заподіяної шкоди з метою планування ремонтних робіт для відновлення належного стану приміщення суду.

Проведення таких ремонтних робіт можливе було тільки коштом державного бюджету.

Зважаючи на те що кошторисом Територіальне управління ДСА України в місті Києві на 2022 рік капітальні видатки на здійснення ремонтних робіт у приміщеннях судів не передбачалися, були підготовлені пропозиції до Державної судової адміністрації України щодо перерозподілу бюджетних асигнувань на 2022 рік за загальним фоном із КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» для проведення аварійного  ремонту приміщення Дарницького районного суду міста Києва по вул. Олександра Кошиця, 5-А та, приміщення  Дніпровського районного суду міста Києва по вул. Олександра Кошиця, 5.

Такий перерозподіл був погоджений Міністерством фінансів України наприкінці вересня 2022 року.

Для проведення відновлювальних ремонтних робіт  було складено проєктно-кошторисну документацію, проведено відповідну експертизу та отримано експертні висновки. Наступним кроком було оголошення процедури закупівлі на відновлювальні ремонтні роботи (поточний аварійний ремонт) приміщень Дарницького районного суду міста Києва по вул. Олександра Кошиця, 5-А,  та за результатами проведеної закупівлі укладено відповідних договір.

Наприкінці 2022 року ремонтні роботи у Дарницькому та Дніпровському районних судах міста Києва були завершені. Відбулася заміна вікон, підвісних стель, відремонтовані пошкоджені службові кабінети, зали судових засідань та місця загального доступу.

Всі фото – court.gov.ua

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA