У 2022 році може бути запроваджено дистанційне голосування народних депутатів — PRAVO.UA У 2022 році може бути запроваджено дистанційне голосування народних депутатів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У 2022 році може бути запроваджено дистанційне голосування народних депутатів

У 2022 році може бути запроваджено дистанційне голосування народних депутатів

  • 20.12.2021 11:11

Чи буде запроваджено дистанційне голосування народних депутатів? Це питання наразі було порушено головою Верховної Ради України в етері програми «Подробиці тижня» на «Інтері».

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підтримує ідею запровадження дистанційного голосування народних депутатів України. За його словами, відповідний законопроєкт може бути внесено до парламенту України після Нового року.

«Зараз продовжуємо роботу над цим законопроєктом щодо запровадження дистанційного голосування. Я думаю, що він буде одним із перших, який буде внесено після Нового року», — зазначив Руслан Стефанчук.

Голова парламенту України нагадав, що два роки тому він уже висував ідею про впровадження онлайн-голосування. Нині, на його думку, є низка викликів, які спрогнозувати неможливо.

«Сьогодні всі парламенти Європи мають міксовану систему голосування. І насамперед це пов’язано з тим, що в разі небезпеки (пандемії, агресії Російської Федерації) потрібно забезпечити діяльність парламенту», — зазначив Руслан Стефанчук.

Він додав, що Верховна Рада є єдиним законодавчим органом і не існує варіанта, щоб у разі непередбачуваних обставин зібратися й ухвалити важливе для держави рішення. Саме тому Руслан Стефанчук вважає, що такий важливий запобіжник, як дистанційне голосування, повинен існувати у Верховній Раді України.

Читайте також: Проєкт “єПідтримка” стартував. Отримай свою “ковідну” 1000 грн.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA