Тримання під вартою або застава в пів мільярда гривень - обрано запобіжний захід ексголові ДФС — PRAVO.UA Тримання під вартою або застава в пів мільярда гривень - обрано запобіжний захід ексголові ДФС — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Тримання під вартою або застава в пів мільярда гривень - обрано запобіжний захід ексголові ДФС

Тримання під вартою або застава в пів мільярда гривень – обрано запобіжний захід ексголові ДФС

  • 31.10.2022 18:26
столичні суди

Обрано запобіжний захід колишньому голові ДФС, який підозрюється в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі: тримання під вартою до 17 грудня або застава в пів мільярда гривень. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Сьогодні, 31 жовтня 2022 року, слідча суддя Вищого антикорупційного суду за клопотанням НАБУ та САП обрала запобіжний захід колишньому голові ДФС України,

який підозрюється в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а саме 722 млн гривень.

Суддя, заслухавши учасників процесу, частково задовольнила клопотання та застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 17 грудня 2022 року з альтернативою внесення 523,2 млн гривень застави.

У разі внесення застави на підозрюваного буде покладено низку процесуальних обов’язків, зокрема прибувати до детектива, прокурора та суду за першим викликом; не відлучатися із м. Києва без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваними у справі та свідками; здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України паспорт (паспорти) для виїзду за кордон; носити електронний засіб контролю (браслет).

За версією слідства, очільник ДФС України за пособництва свого радника протягом 2015 -2016 років одержав на свою користь та на користь третіх осіб понад 722 млн гривень неправомірної вигоди за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам у розмірі понад 3,2 млрд гривень.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA