600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Трьом капітанам російських суден, причетним до перевезення награбованого українського зерна, повідомлено про підозру

Трьом капітанам російських суден, причетним до перевезення награбованого українського зерна, повідомлено про підозру

  • 27.02.2023 16:15
Рубрика Новини

Ще трьом громадянам рф, причетним до перевезення награбованого окупантами українського збіжжя, повідомлено про підозру. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Дії підозрюваних кваліфіковано як порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію півострова та виїзду з неї (ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України).

Повідомляється, що ці громадяни рф були капітанами суден «Сормовский-48», «Вера» та «Федор».

За даними слідства, у 2022 році вони здійснили неодноразове заходження до закритого морського торговельного порту Севастополь, де завантажили свої судна награбованим українським зерном.

Також капітани вимикали автоматичну ідентифікаційну систему AIS та вносили до неї фіктивні відомості щодо курсу суден, прямуючи нібито в порти рф, а не в закриті морські порти окупованого півострова.

У рамках цього провадження прокуратура АР Крим та м. Севастополя вже повідомила про підозру окупаційному міністру «сільського господарства Республіки Крим», директору компанії – власниці кораблів рф та шістьом капітанам російських суден (ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України). Усі вони були причетні до перевезення награбованого зерна через окупований Крим.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA