Трьох кримських суддів-зрадників засуджено до 12 років позбавлення волі — PRAVO.UA Трьох кримських суддів-зрадників засуджено до 12 років позбавлення волі — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Трьох кримських суддів-зрадників засуджено до 12 років позбавлення волі

Трьох кримських суддів-зрадників засуджено до 12 років позбавлення волі

  • 29.09.2023 15:14

Ще трьох «суддів» з окупованого Криму визнано винними у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України) і засуджено до 12 років позбавлення волі заочно. Про це повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим та м. Севастополя.

Вказано, що після захоплення півострова російськими збройними силами українські судді зрадили присязі та перейшли працювати до окупаційних судових органів. При новій «владі» вони обійняли посади у «Верховному суді РК рф», «Роздольненському районному суді РК» та «Київському районному суді м. Сімферополя».

Один із «суддів» також причетний до кримінального переслідування політичного в’язня Кремля українського активіста Володимира Балуха. У 2015 році «суддя» надав дозвіл окупаційним силовикам на обшук житла, а пізніше ухвалив рішення про арешт Володимира Балуха за нібито «непокору» міліції. У 2017 році українського активіста незаконно засудили до 3,7 років колонії загального режиму. У 2019 році його обміняли, і він повернувся в Україну.

Своїми діями та рішеннями «служителі Феміди» сприяли становленню та зміцненню окупаційної влади на півострові, здійснювали правосуддя за російським законодавством, а також надавали допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у  м. Мелітополі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA