ТОП-50: результати дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022 року» — PRAVO.UA ТОП-50: результати дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022 року» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ТОП-50: результати дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022 року»

ТОП-50: результати дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022 року»

  • 08.12.2022 10:10

Оприлюднено підсумки Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2022 року», яку проводить газета «Юридична практика».

У спеціальному випуску представлено:

  • рейтинг провідних юридичних фірм, які практикують в Україні;
  • рейтинг визнання юридичних фірм та юристів за галузями практики;
  • аналітичні огляди розвитку ринку юридичних послуг у 2022 році;
  • інтерв’ю з провідними юристами в основних практиках та індустріях.

Очолили зведену таблицю «50 провідних юридичних фірм України 2022 року» юридичні фірми Asters та Sayenko Kharenko.

«Війна позначилася на абсолютно всіх юридичних фірмах, а ось їх реакція, вжиті антикризові заходи та пріоритети закономірно виявилися різними. Знаємо десятки юристів, які стали до лав ЗСУ чи ТрО; маємо численні приклади продовження системної юридичної практики; величезна кількість правників долучилися до волонтерського руху й реалізації масштабних гуманітарних проєктів. Хтось уже повернувся до своїх офісів, хтось продовжує практикувати дистанційно, зокрема з-за кордону, а інші весь час перебувають у прифронтових містах. Є й ті, хто де-факто призупинив практику, економлячи ресурси для повоєнного рестарту.

Деякі учасники юридичного ринку з різних мотивів вирішили утриматися цьогоріч від участі в національному рейтингу. З огляду на виняткові обставини цього року вперше за всю історію ТОП-50 ми погодилися з аргументами цих юрфірм і не стали включати їх до дослідження», — коментує Рустам Колесник, шеф-редактор видавництва «Юридична практика».

Він також наголошує:

«Попереду нас очікує ще багато роботи. Попереду — перемога і відбудова України. А отже — нові висококласні проєкти, які потребуватимуть фахового юридичного супроводу. І вже тоді, в мирний час, ми матимемо нагоду всебічно оцінити досягнення абсолютно всіх учасників ринку юридичних послуг, а також підрахувати втрати та здобутки воєнного періоду. Можливо, ландшафт юридичного ринку ґрунтовно зміниться та потребуватиме нових інструментів дослідження й оцінювання — ми завжди готові до конструктивного діалогу»

Спецвипуск надає вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм, які практикують в Україні, і є повноцінним гідом по ринку юридичних послуг для великого бізнесу.

Генеральним партнером дослідження стала АФ «Грамацький і Партнери».

Усі підсумки дослідження вже сьогодні доступні на сайті pravo.ua.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA