прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Теробороні дозволили мати артилерійське озброєння - Кабмін

Теробороні дозволили мати артилерійське озброєння – Кабмін

  • 06.04.2022 15:47

5 квітня Кабінет Міністрів України вніс змін до власної постанови  від 29 грудня 2021 року № 1448. Цим уряд дозволив територіальній обороні мати різне артилерійське озброєння. У назві та пункті 1 Постанови слова “особистої мисливської зброї та набоїв до неї” замінили словами “особистої мисливської зброї, стрілецької зброї, інших видів озброєння та боєприпасів до них”.

Порядок застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв доповнено новими абзацами:

  • стрілецька зброя  — вогнепальна, пневматична ствольна зброя для стрільби кулями або іншими видами патронів;
  • інші види озброєння — артилерійське озброєння, ракетні системи (комплекси), керовані (некеровані) ракети та їх складові частини, комплекси (установки) для їх запуску та складові частини до них, засоби керування зброєю (вогнем), системи дистанційного керування ракетами, обладнання для транспортування і обслуговування ракет, гранатомети, вогнемети, міни, гранати.

Під час перенесення або перевезення особиста зброя може бути у зарядженому стані та поза спеціальним чохлом, кейсом, футляром тощо. Але виключно під час виконання завдань територіальної оборони, зазначається в постанові Кабміну.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA