прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Святошинський райсуд Києва арештував 12 літаків «Руслан»

Святошинський райсуд Києва арештував 12 літаків «Руслан»

  • 02.04.2022 10:34
Джерело фото: https://www.antonov.com/

Ухвалою слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва від 21 березня 2022 року в межах кримінального провадження, відкритого за заявою державного підприємства «Антонов», заарештовано 12 літаків «Руслан» (транспортних Ан-124-100) російської авіакомпанії «Волга-Днепр».

Про це повідомила юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка здійснює представництво інтересів авіазаводу.

Арешт накладено з метою забезпечення збереження речових доказів і подальшого відшкодування шкоди. Загальна вартість літаків – понад 24 млрд грн.

«Росавіація незаконно надала право компанії, що входить в групу компаній «Волга-Днепр», видавати сертифікати льотної придатності на «Руслани». Фактично протягом останніх років «Волга-Днепр» видавала сертифікати сама собі, ставлячи під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден, що є кричущим порушенням положень міжнародних конвенцій», – зазначили в ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Це серйозна перемога України, яка стала можливою завдяки неймовірним спільним зусиллям прокуратури, Мінтрансу, МВС, МЗС та Укроборонпрому.

Наразі трьом літакам заборонено виліт з Німеччини, одному – з Канади, продовжується робота щодо арештів в інших юрисдикціях.

Згідно з ухвалою суду літаки підлягають переданню в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Як стало відомо «Юридичній практиці», рішення нині проходить визнання і звернення до виконання в іноземних юрисдикціях.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA