Суди на правобережжі Херсонщини працюють у штатному режимі – ДСА України — PRAVO.UA Суди на правобережжі Херсонщини працюють у штатному режимі – ДСА України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суди на правобережжі Херсонщини працюють у штатному режимі – ДСА України

Суди на правобережжі Херсонщини працюють у штатному режимі – ДСА України

  • 11.07.2023 16:51

Після відновлення з 12 червня 2023 року процесуальної діяльності судів Херсонського апеляційного округу місцеві суди та суд апеляційної інстанції активно розпочали організацію своєї роботи та розгляд судових справ по суті. Це як справи, які інвентаризовані за минулий доокупаційний період, так і судові справи, що надійшли в суди після звільнення правобережної частини Херсонщини. Про це повідомляє пресслужба Державної судової адміністрації України.

Зокрема, Херсонський апеляційний суд продовжив розгляд апеляційних скарг у цивільних та кримінальних справах, що надійшли після розгляду судами першої інстанції.

Як зазначив голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко, кількість судових справ та апеляційних скарг щодня збільшується, що свідчить про гостру потребу в наданні судових послуг громадянам звільненої Збройними силами України частини Херсонщини.

Згідно із судовою статистикою за період з 12 червня 2023 року (відновлення підсудності) до сьогодні, зокрема, до Херсонського міського суду надійшли 1393 справи та з різних питань звернулися 736 громадян, а також представники правоохоронних органів.

Схожа динаміка надходження справ та звернень спостерігається й у відновлених Нововоронцовському та Великоолександрівському районних судах Херсонської області.

Наразі відновлення процесуальної діяльності стосується тільки судів, розташованих на правобережжі Херсонщини.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA