Суддю Кропивницького апеляційного суду тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя — PRAVO.UA Суддю Кропивницького апеляційного суду тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддю Кропивницького апеляційного суду тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

Суддю Кропивницького апеляційного суду тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя

  • 24.06.2024 14:31
ВРП VRP

Суддю Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Про це повідомляє пресслужба ВРП.


ВККС призначила іспити
для 105 суддів місцевих
та апеляційних судів


Нагадаємо, раніше ВРП ухвалювала рішення про тимчасове відсторонення Володимира Гончара від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Суддя обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, а саме у проханні службовою особою, яка займає відповідальне становище, надати неправомірну вигоду у великому розмірі для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

У ВРП нагадали, що в разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Суддя вважається тимчасово відстороненим від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про його звільнення з посади або скасування рішення дисциплінарної палати.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA