Суддя заявив, що адвокатка надіслала йому ксерокопії доларів. ВРП вимагає притягнути її до відповідальності — PRAVO.UA Суддя заявив, що адвокатка надіслала йому ксерокопії доларів. ВРП вимагає притягнути її до відповідальності — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддя заявив, що адвокатка надіслала йому ксерокопії доларів. ВРП вимагає притягнути її до відповідальності

Суддя заявив, що адвокатка надіслала йому ксерокопії доларів. ВРП вимагає притягнути її до відповідальності

  • 22.07.2021 13:16

Суддя Харківського районного суду Харківської області Олег Назаренко повідомив Вищу раду правосуддя про втручання в його діяльність.

За його словами, адвокатка надіслала клопотання про задоволення позову, в якому просила суд прийняти подарунок – 400 доларів США, ксерокопії яких додала до клопотання. За рішення на користь позивача вона пообіцяла подарувати судді 4 тис. доларів США.

За цим фактом почалося досудове розслідування злочину, передбаченого ст. 369 Кримінального кодексу (обіцянка неправомірної вигоди службовій особі).

ВРП зазначила, що такими діями адвокатка підриває авторитет правосуддя та порушила правила адвокатської етики.

Тому ВРП звернулась до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області щодо притягнення до відповідальності адвокатки за дії, що можуть мати ознаки втручання в діяльність судді Назаренка.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA