Суддя Олексій Тандир, який збив на смерть нацгвардійця, був у стані алкогольного сп’яніння – експертиза — PRAVO.UA Суддя Олексій Тандир, який збив на смерть нацгвардійця, був у стані алкогольного сп’яніння – експертиза — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддя Олексій Тандир, який збив на смерть нацгвардійця, був у стані алкогольного сп’яніння – експертиза

Суддя Олексій Тандир, який збив на смерть нацгвардійця, був у стані алкогольного сп’яніння – експертиза

  • 11.07.2023 15:47

Суддя Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир, який перебував в автівці, що збила на смерть нацгвардійця в Києві, на момент ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння.  Це підтвердила судово-психологічна експертиза, повідомляє ДБР.

«Суддя, маючи спеціальні юридичні знання та професійні навички, вживав заходів щодо приховування слідів алкогольного сп’яніння та унеможливлення встановлення кількості алкоголю у відібраних у нього біологічних рідинах», – йдеться в повідомленні.

Але слідство змогло довести, що суддя в момент смертельного ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Також за результатами іншої експертизи встановлено, що суддя їхав за кермом автомобіля на момент ДТП зі швидкістю 100 км/год.

Нагадаємо, 19 червня 2023 року Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді тримання підозрюваного під вартою.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA