прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддя ОАСК попередив ГУ ПФУ в м. Києві, що в разі продовження свавільного трактування рішень суду буде відповідне звернення до правоохоронних органів

Суддя ОАСК попередив ГУ ПФУ в м. Києві, що в разі продовження свавільного трактування рішень суду буде відповідне звернення до правоохоронних органів

  • 29.09.2022 14:43

Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Олександр Кармазін в ухвалі про роз’яснення рішення суду поставив під сумнів професійний рівень працівників Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

Також суддя вказав на низький рівень моральних цінностей працівників фонду, оскільки їх відношення до пенсіонерів виходить на рівень знущання над цими особами. Представники пенсійного фонду маніпулюють термінами та розсудами задля невиконання рішення суду на користь пенсіонера.

Мова йде про ухвалу ОАСК від 16 вересня 2022 року у справі № 640/14382/21, в якій суд за заявою пенсіонера роз’яснив рішення від 26 жовтня 2021 року.

Обставини

  • Вказаним рішенням було визнано протиправними дії управління Пенсійного фонду щодо зменшення основного розміру пенсії з 74% до 70% відповідних сум грошового забезпечення.
  • Суд зобов’язав управління провести перерахунок пенсії у розмірі 74% від суми грошового забезпечення.

Проте управління ПФУ в одному випадку перерахувало пенсію в розмірі 74%, а за інший період знову взяло за основу 70% відповідних сум грошового забезпечення.

Реакція на ці дії була така:

«Тобто зрозумілою та доступною мовою, що не потребує надмірного інтелектуального навантаження з боку ГУ ПФУ, визначено, що з 01.01.2018 пенсія має нараховуватись та виплачуватись у розмірі 74% від сум грошового, у тому числі з 01.04.2019 під час перерахунку на підставі довідки, що є зрозумілим навіть для стороннього спостерігача, не обтяженого тонкощами профільного законодавства.

Нерозуміння цього як ставить під сумнів професійний рівень працівників ГУ ПФУ, у зв`язку з чим вони потребують підвищення кваліфікації, так і свідчить про низький рівень моральних цінностей, який проєктується на відносини з особами похилого віку, пенсіонерами, що виходить на рівень знущання над цими особами з боку осіб, які представляють державу, що маніпулюють термінами та розсудами задля невиконання рішення суду на користь пенсіонера».

Попередження

У резолютивній частині ухвали суддя ОАСК зробив попередження працівникам ПФУ.

«Звернути увагу ГУ ПФУ в м. Києві, що в разі продовження системного свавільного трактування рішень суду, що вочевидь здійснюється усвідомлено та для цілей невиконання рішень суду на користь пенсіонерів, вказані відомості будуть систематизовані судом для представлення профільним правоохоронним органам для вирішення питань кримінально-правового характеру, що буде мати свою оцінку і з боку суду в частині відповідальності в рамках контролю за виконанням рішення суду», — наголошується в ухвалі.

Також читайте: Мінагрополітики оптимізує процедуру бронювання військовозобов’язаних

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA