прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суддя Іллічівського райсуду Маріуполя звільнена з полону в рамках масштабного обміну полоненими

Суддя Іллічівського райсуду Маріуполя звільнена з полону в рамках масштабного обміну полоненими

  • 20.10.2022 12:15

Юлію Матвєєву, суддю Іллічівського районного суду м. Маріуполя, звільнили з полону в рамках обміну полоненими між Україною та країною-агресором, який відбувся 17 жовтня 2022 року і під час якого було повернуто 108 жінок. Про це повідомляє пресслужба Верховного Суду.

Суддя була затримана в березні цього року представниками так званої ДНР, коли вона із сім’єю намагалася виїхати з Маріуполя.

Як зазначається на сайті ВРП, Вища рада правосуддя висловлює вдячність всім органам та структурам, які сприяли звільненню з полону судді. Суддівська спільнота вболівала за долю полонених та прагнула їх звільнення. Вища рада правосуддя теж не стояла осторонь:

“Ще в квітні ВРП зверталася до віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, Національного інформаційного бюро та просила здійснити заходи щодо захисту і забезпечення прав та інтересів громадян України, а саме – встановити місце перебування та сприяти звільненню судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області Юлії Матвєєвої та її чоловіка, позбавлених особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та військовослужбовців країни-агресора на тимчасово окупованій території України”, – зазначається в повідомленні ВРП.

До того ж Голова Верховного Суду Всеволод Князєв, в.о. голови Вищої ради правосуддя Віталій Саліхов та голова Ради суддів України Богдан Моніч зверталися зі спільним листом до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, об’єднаного центру з пошуку та звільнення полонених при Службі безпеки України та державного підприємства «Український національний центр розбудови миру» з проханням невідкладно вжити всіх можливих заходів для якнайшвидшого звільнення з полону судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області Матвєєвої Ю.О. та її чоловіка Матвєєва А.В.

“Дякуємо всім, хто доклав зусиль до звільнення Юлії Матвєєвої, а також інших українців, поневолених окупантами”, – подякували у ВРП.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA