прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд визнав мера Новоград-Волинського винним через призначення на посаду в мерію особи, що фінансувала виборчу кампанію посадовця

Суд визнав мера Новоград-Волинського винним через призначення на посаду в мерію особи, що фінансувала виборчу кампанію посадовця

  • 07.09.2022 16:13

Новоград-Волинський  міськрайонний  суд Житомирської області ухвалив рішення стосовно міського голови міста Новоград-Волинського Миколи Боровця. Про це повідомляє НАЗК.

Підставою для рішення став адміністративний протокол, який Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)  склало 1 серпня  через виявлення ознак порушень міським головою вимог Закону України «Про запобігання корупції», що стосуються конфлікту інтересів.

Було встановлено, що під час участі у виборах на посаду міського голови Микола Боровець отримав добровільні внески до свого виборчого фонду від фізичної особи. Після своєї перемоги міський голова призначив цю особу до виконавчого комітету міської ради та не забував її щомісячно преміювати.

Крім того, Микола Боровець, обіймаючи посаду міського голови, не повідомив про реальний конфлікт інтересів, який виник під час реалізації службових повноважень щодо призначення на посаду та матеріального заохочення працівника виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.

Новоград-Волинський міськрайонний суд ухвалив рішення визнати винним міського голову у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (за неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів), та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1 700 грн.

Також суд визнав винним міського голову у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП  (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів), та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 3 400  грн із позбавленням права обіймати посади, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, на строк до 6 місяців.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA