Суд виніс остаточне рішення щодо героя обкладинки гурту Nirvana — PRAVO.UA Суд виніс остаточне рішення щодо героя обкладинки гурту Nirvana — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд виніс остаточне рішення щодо героя обкладинки гурту Nirvana

Суд виніс остаточне рішення щодо героя обкладинки гурту Nirvana

  • 05.09.2022 14:14
Фото: Wikipedia.org

Суд виніс остаточне рішення щодо героя обкладинки гурту Nirvana:  Спенсер Елден, чиє дитяче фото розміщено на обкладинці легендарного альбому Nevermind 1991 року гурту Nirvana, більше не може позиватися до суду з цього приводу. Позов Елдена відхилив окружний суд Лос-Анджелесу, про це повідомляє Deutsche Welle.

У своєму рішенні окружний суддя Лос-Анджелеса Фернандо Ольгін постановив, що позивач надто довго чекав того, щоби подати позов проти гурту зі звинуваченнями в сексуальній експлуатації дітей, адже з моменту виходу альбому на це пішло понад 10 років.

 «Ми щасливі, що в цій безпідставній справі так швидко знайшлося рішення», – прокоментував вердикт адвокат захисту Берт Декслер.

Суть справи

Спенсер Елден подав позов до федерального суду Каліфорнії у серпні 2021 року. Він стверджував, що протягом усього життя зазнавав моральної та фізичної шкоди через фото обкладинки альбому, на якому він оголений пливе за доларовою купюрою, нанизаною на риболовний гачок.

Позивач вимагав по 150 тисяч доларів компенсації з кожного з кількох відповідачів, включаючи компанію Universal Music Group, фотографа Кірка Веддла, барабанщика Дейва Грола, бас-гітариста Кріста Новоселіча та Кортні Лав – вдови соліста гурту Курта Кобейна, який помер у 1994 році

У січні 2022 року федеральний суд відхилив позов. Суддя зазначив, що таке формулювання скарги дає можливість Елдену позиватися проти гурту необмежену кількість разів.

Загалом було продано понад 30 мільйонів копій альбому Nevermind.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA