600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд уперше покарав обвинуваченого у справі про невиконання обмежувальних приписів

Суд уперше покарав обвинуваченого у справі про невиконання обмежувальних приписів

  • 10.02.2023 15:15
Рубрика Новини

Калуський міськрайонний суд уперше розглянув справу про обвинувачення чоловіка за статтею 390-1 Кримінального кодексу України (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників). Про це повідомляє пресслужба суду.

Під час розгляду справи суд з’ясував, що рішенням Калуського міськрайонного суду видано обмежувальний припис, яким обвинуваченому заборонено перебувати в місці проживання (перебування) потерпілого, наближатися до нього більш ніж на 100 метрів; особисто і через третіх осіб розшукувати  потерпілого, якщо він за власним бажанням перебуває у місці, не відомому обвинуваченому, переслідувати його та в будь-який спосіб спілкуватися з ним. Проте обвинувачений перебував за місцем проживання потерпілого та вчинив стосовно нього домашнє насильство психологічного характеру, чим умисно не виконав встановлені рішенням суду обмежувальні приписи, які були до нього застосовані.

Прокурор у судовому засіданні просила призначити обвинуваченому покарання у вигляді 1 місяця арешту. Попри те що обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення визнав повністю і щиро розкаявся у вчиненому, суд призначив йому покарання у вигляді одного місяця арешту.

Згідно з вироком суду обвинуваченого потрібно затримати та відправити до місця відбування покарання.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA