Суд обрав запобіжний захід керівниці суду з Черкащини, яка виправдовувала російську агресію — PRAVO.UA Суд обрав запобіжний захід керівниці суду з Черкащини, яка виправдовувала російську агресію — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд обрав запобіжний захід керівниці суду з Черкащини, яка виправдовувала російську агресію

Суд обрав запобіжний захід керівниці суду з Черкащини, яка виправдовувала російську агресію

  • 07.07.2023 11:15

6 липня Печерський суд міста Києва обрав запобіжний захід керівниці суду одного із районів Черкаської області, яка виправдовувала збройну агресію рф проти України, у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 2 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідством встановлено, що після повномасштабного збройного вторгнення росії суддя під час особистих бесід із колегами та друзями неодноразово виправдовувала тимчасову окупацію частини території України.

Вона називала захоплені території України «освобожденными», а окупантів називала «нашими» та визнавала АР Крим частиною росії. Посадовиця неодноразово відвідувала тимчасово окупований Крим, зокрема зустрічала на півострові новий 2023 рік.

Жінка тлумачила збройну агресію рф проти України як вмотивований крок, виражений стратегічною важливістю Криму, та обвинувачувала ЗСУ у невиправданій агресії проти мирних українців.

Обговорюючи російські ракетні удари по українських населених пунктах, суддя трактувала влучання російських ракет у цивільні будинки як економію рф дорогих високоточних ракет, через що вони попадають по мирному населенню, і наголошувала, що, зокрема, Маріуполь обстрілювали українські військові, а не російські.

Також вона стверджувала, що українські снайпери стріляли в людей, а українська армія використовувала населення як «живий щит», не випускаючи їх з міста, виганяла з власних квартир, кидала гранати в підвали через те, що люди розмовляли російською мовою.

Посадовиця заперечувала викрадення й вивезення дітей з тимчасово окупованих територій України тощо.

Нагадаємо, 5 липня судді було повідомлено про підозру у виправдуванні збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, визнанні правомірною окупації частини території України, вчиненому службовою особою (ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA