Суд обрав запобіжний захід ексголові правління «ВіЕйБі Банку» щодо заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту — PRAVO.UA Суд обрав запобіжний захід ексголові правління «ВіЕйБі Банку» щодо заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд обрав запобіжний захід ексголові правління «ВіЕйБі Банку» щодо заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту

Суд обрав запобіжний захід ексголові правління «ВіЕйБі Банку» щодо заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту

  • 11.11.2022 13:05
Рубрика Новини

Апеляційна палата ВАКС задовольнила скаргу прокурора САП, обравши запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому голові правління «ВіЕйБі Банку». Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Екскерівник підозрюється у заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту і зараз перебуває в розшуку. Після його затримання та доставлення до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

Як встановило слідство, в жовтні 2014 року віднесений до категорії проблемних банків «ВіЕйБі Банк» звернувся до НБУ щодо надання стабілізаційного кредиту під заставу нерухомого майна, вартість якого була завищена майже в 25 разів. Попри відсутність необхідних документів, правління НБУ незаконно виплатило 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту. Ці кошти так і не були повернуті. У листопаді 2019 року детективи  НАБУ повідомили про підозру вісьмом колишнім та чинним службовим особам НБУ, ПАТ «ВіЕйБі Банк» та службовцям приватного сектору, причетним до реалізації цієї злочинної схеми.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA