Страхування воєнних ризиків: Рада з фінансової стабільності погодила концепцію — PRAVO.UA Страхування воєнних ризиків: Рада з фінансової стабільності погодила концепцію — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Страхування воєнних ризиків: Рада з фінансової стабільності погодила концепцію

Страхування воєнних ризиків: Рада з фінансової стабільності погодила концепцію

  • 12.02.2024 15:36

Рада з фінансової стабільності на засіданні 5 лютого 2024 року погодила концептуальну записку для створення в Україні повнофункціональної системи страхування воєнних ризиків. Як повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України, це передбачено Меморандумом про економічну та фінансову політику між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Визначена концепцією модель страхування воєнних ризиків передбачає запровадження обов’язкового та добровільного страхування, що обговорюватиметься та впроваджуватиметься поетапно. Наступними кроком буде презентація та обговорення зазначеної концепції з представниками бізнесу.

Пропонована модель працюватиме за участю локальних страховиків, міжнародних перестраховиків та держави в особі спеціально створеного Державного агентства (або іншої установи, визначеної з міжнародними донорами за результатами майбутніх обговорень), і потребує розробки окремого законопроєкту.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA