прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Спрощено процедуру повернення в Україну українців, які виїжджають із ТОТ без документів

Спрощено процедуру повернення в Україну українців, які виїжджають із ТОТ без документів

  • 14.10.2022 16:01

Вчора відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань захисту прав громадян, які потребують допомоги у поверненні в Україну. Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Група була створена декілька днів тому за дорученням Кабінету Міністрів України. Вона займатиметься вирішенням проблем отримання або відновлення документів громадян України, які виїхали в треті країни.

Суть проблеми: наші співгромадяни виїжджають з ТОТ на контрольовану територію, в тому числі, через треті країни. Утім, це непросто зробити, якщо людина втратила документи.

Як було зауважено на засіданні, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 57 та змінами в Порядку перетину кордону громадяни України до 18 років пропускаються на територію нашої держави за наявності свідоцтва про народження. Водночас Державна прикордонна служба самостійно вносить дані про людину в базу.

Громадян, які старші за 18 років та які втратили свої документи, будуть також пропускати за наявності свідоцтва про народження. Утім, ідентифікацію особи будуть проводити вже на території України.

Також членами робочої групи прийнято рішення розширити повноваження консульств України в Казахстані, Туреччині, Грузії, Естонії та Латвії з метою спрощення та пришвидшення порядку видачі тимчасового посвідчення особи для повернення в Україну.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA